SOLÁRNA SÚPRAVA UNI-KIT


     UNI-KIT®
solárna súprava ideálna pre používanie na odľahlých miestach. Solárny panel súpravy UNI-SOLAR® premieňa slnečnú energiu na elektrickú, pomocou regulátoru dobíjania dobíja optimálne batériu počas dňa,aby mohol vnoci využívať nahromadenú elektrickú energiu.Je to veľmi jednoduchý a odolný systém. Neobsahuje žiadne materiály ako napr. sklo, ktoré by sa dali rozbiť. Unikátna štruktúra a technológia panelov UNI-SOLAR® umožňuje dobíjať batérie aj počas oblačných dní a pri čiastočnom zakrytí panelu.

          

SOLÁRNA SÚPRAVA ENERGYZER

     ENERGYZER solárny svetelný systém navrhnutý na využitie v odľahlých objektoch, chatách, karavanoch a miestach bez prívodu elektrickej energie. Súprava ENERGYZER umožňuje osvetlenie,napojenie 12V spotrebičov ako rádio,TV,mobilný telefón,notebook. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Kontrolér dobíjania sleduje optimálne nabíjanie batérie.

PROFESIONÁLNY DOBÍJAČ UNI-PAC

     UNI-PAC bol špeciálne navrhnutý do náročných podmienok.UNI-PAC dokáže dodávať energiu aj po prestrelení alebo čiastočnom zakrytí. Vzhľadom na svoje mimoriadne vlastnosti sa využíva najmä v armáde,horolezectve a v náročných podmenkach.